Didgeridoo 033 - Bříza Prodáno

Bříza - Prodáno

Délka 149 cm

Náústek - 2,9 cm

Spodní pruměr - 7,5 cm 

Základní ton   D 

Přefuky - Eis , Dis , Cis

 

Další z řady cenově dostupných kvalitních nástrojů pro hráče 

  Didgeridoo pro začínající a pokročilejší hráče.Nástroj je v základním lazení tonu D , vhodný tedy ke hře s jinými, například strunnými nástroji.Lehouce ovladatelný pro základní techniky hry s příjemným dronem. Nádherné přírodní zbarvení dřeva zvírazněno  povrchovou úpravou použitím oleje a šelaku.

Nástroj vhodný jak pro akustické tak reprodukované hraní. Náustek bez vosku přímo dřevo na rty. 

Vědomě vyrobený nástroj, s láskou a s úctou k živé bytosti Matce Zemi

Lepidlo,impregnace a povrch nástroje kvalitními, nezávadnými produkty. Myslím zeleně, a proto kladu důraz na životní prostředí a ekologii. K výrobě a povrchové upravě používáme výhradně a pouze ekologicky nezávadné produkty.

 

Cena -  kč  

 

Kábul - FaustDesign

 

 

 

Didgeridoo 032 - Osika

Didgeridoo - Osika

Délka 149 cm

Náustek 2,8 cm

Spodní průměr - 5,5 cm 

Základní tón   Des

Přefuky - D, G

 

Další z řady cenově dostupných kvalitních nástrojů pro hráče. 

  Didgeridoo pro začínající i pokročilejší hráče. Basový sametový zvuk s příjemným souzvukem základního tónu a prvního přefuku. Lehounce ovladatelný.

Nástroj vhodný jak pro akustické, tak reprodukované hraní. Náustek bez vosku, přímo dřevo na rty .Povrch ošetřen směsicí vrstvených olejů, líhové mořidlo s bílým tečkováním. Lepidlo, impregnace a povrch nástroje jsou ošetřeny kvalitními, nezávadnými produkty.

Vědomě vyrobený nástroj, s láskou a s úctou k živé bytosti Matce Zemi. Myslím zeleně, a proto kladu důraz na životní prostředí a ekologii. K výrobě a povrchové úpravě používáme výhradně a pouze ekologicky nezávadné produkty.

 

více informací, zvuková nahrávka atd. o tomto nástroji na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo tel 604 102 002 - Kábul - FaustDesign

 

Cena - 1 900 kč  

Další nástroje na prodej -  Didgeridoo

 

tento nástroj si mužete i pujčit 

 

 

Další nástroje na prodej -  Didgeridoo

Didgeridoo 031 - Bříza

Bžíza

Délka 149 cm

Spodní pruměr - 6,5cm 

Základní ton   D

Přefuky - E , B , E 

 

 

Didgeridoo 030 - Javor

Javor

Délka 175 cm

Spodní pruměr - 10,5cm 

Základní ton   D 

Přefuky - E , Bis , E , Ges

 

Koncertní nástroj z mé řady delších nástrojů. Basové Javorové didgeridoo,velice lehce ovladatelné pro různé techniky hry,od meditativních poloh až k rychlím dynamickým prvkům. Zajímavý tvar nástroje dává tomuto nástroji netradiční vzhled a možná i tak trošku jiný zvuk. Povrch nástroje doladěn olejem a přírodním lakem. Vnitřní ipregnace nástroje olej. Nástroj vyroben  VEDOME a v souladu s Matkou Zemí

cena 5 900

 

 

Didgeridoo 029 - Akát

Akat

Délka 179 cm

Spodní pruměr - 8,5cm 

Základní ton   C 

Přefuky - E , B , E , G

 

Koncertní nástroj z mé řady delších nástrojů. Basové akátové didgeridoo,velice lehce ovladatelné pro různé techniky hry,od meditativních poloh až k rychlím dynamickým prvkům. První 3 přefuky velice lehce hratelné. Nástroj vhodný jak pro akustické tak reprodukované hraní, vyroben v roce 2011,krásně rozehraný. Náustek bez vosku přímo dřevo na rty .Povrch ošetřen směsicí vrstvených olejů. Nátroj vyroben  VEDOME a v souladu s Matkou Zemí

cena  6 900

 

 

Didgeridoo 028

Akátový kmen -  Prodáno

Délka 156 cm

Spodní pruměr - 7,5 cm

Náustek - 2,6 cm 

Základní ton   G

Přefuky - Eei , Des , Ges , bes

 

Velice specifický nástroj v čistém tonu G, nepamatuji si kdy jsem měl takto laděný nástroj naposledy v ruce. To dřevo jsem dostal před spousty lety od mého dobrého kamaráda, nevím bohužel ,co je to za druh dřeviny, zřejmě nějaká divoká,nebo okrasná, tomu napovídá i krásné zbarvení nástroje. Zvuk je stejně barevný jako nástroj sám, radost hrát. Rychli nástroj, dá se na něj hrát velice rychle s kombinací několika lehce hratelných a spolu se základním tonem harmonicky ladících přefuku. Vědomě vyrobený nástroj, s láskou a s citem k Matce Zemi.

 

 

 

 

Didgeridoo 024 - Akátový kmen - prodáno

Akátový kmen

Délka 163 cm

Spodní průměr - 7 cm 

Základní tón   Des 

Přefuky - Dis , Bis , Ais , Eis

 

 Basové, akátové didgeridoo, velice lehce ovladatelné pro různé techniky hry, od meditativních poloh až k rychlým, dynamickým prvkům. První  přefuky  lehce hratelné. Nástroj vhodný jak pro akustické, tak reprodukované hraní. Náustek bez vosku, přímo dřevo na rty .

Povrch ošetřen směsicí vrstvených olejů. Vnitřní  impregnace - olej. Lepidlo, impregnace a povrch nástroje - kvalitními, ale absolutně nezávadnými produkty.

 

Vědomě vyrobený nástroj, s láskou a s úctou k živé bytosti Matce Zemi.

 

 Myslím zeleně, a proto kladu důraz na životní prostředí a ekologii. K výrobě a povrchové upravě používám výhradně a pouze ekologicky nezávadné produkty.

 

cena 3. 100 Kč

 

Didgeridoo 023 - Javorový kmen - Prodáno

Akátový kmen - Prodáno

Délka 161 cm

Spodní pruměr - 11 cm 

Základní ton   D 

Přefuky - E , B ,  G

 

Koncertní nástroj z mé řady delších nástrojů. Basové Javorové didgeridoo,velice lehce ovladatelné pro různé techniky hry,od meditativních poloh až k rychlím dynamickým prvkům. První 3 přefuky velice lehce hratelné. Nástroj vhodný jak pro akustické tak reprodukované hraní. Náustek bez vosku přímo dřevo na rty .Povrch ošetřen směsicí vrstvených olejů. Vnitřní  ipregnace do 3/4 nástroje.Lepidlo,impregnace a povrch nástroje kvalitními,ale absolutně nezávadnými produkty

 

.Myslíme zeleně, a proto klademe důraz na životní prostředí a ekologii. K výrobě a povrchové upravě používáme výhradně a pouze ekologicky nezávadné produkty.

 

cena 5.300 kč - Prodáno

 

 

Didgeridoo 022 - Akátový kmen - Prodáno

Akátový kmen - Prodáno

Délka 161 cm

Spodní pruměr - 8,5cm 

Základní ton   D

Přefuky - B, C , G

 

Nástroj pro začínající a pokročilé hráče.Náustek bez vosku přímo dřevo na rty .Povrch ošetřen směsicí vrstvených olejů. Vnitřní  ipregnace do 3/4 nástroje.Lepidlo,impregnace a povrch nástroje kvalitními,ale absolutně nezávadnými produkty

 

Myslíme zeleně, a proto klademe důraz na životní prostředí a ekologii. K výrobě a povrchové upravě používáme výhradně a pouze ekologicky nezávadné produkty.

cena 3. 100 kč Prodáno

 

Didgeridoo 021 - Višnový kmen - Prodáno

Akátový kmen - Prodáno

Délka 141 cm

Spodní pruměr - 6,5cm 

Základní ton   D

Přefuky - G ,  E , A

 

Nástroj vhodný pro začínající a středně pokročilé hráče.Krásně voňavé a příjemné višnové dřevo. První 3 přefuky  lehce hratelné. Nástroj vhodný jak pro akustické tak reprodukované hraní. Náustek bez vosku přímo dřevo na rty .Povrch ošetřen směsicí vrstvených olejů. Vnitřní  ipregnace olej.Lepidlo,impregnace a povrch nástroje kvalitními,ale absolutně nezávadnými produkty

 

.Myslíme zeleně, a proto klademe důraz na životní prostředí a ekologii. K výrobě a povrchové upravě používáme výhradně a pouze ekologicky nezávadné produkty.

 

cena 1.800 kč - Prodáno

 

Didgeridoo 038 Javor - 100 prodáno

didgeridoo Javor

Délka 173 cm

Spodní pruměr - 7 cm 

Základní ton   Des

Přefuky - Dis , Bes  , Fis, Ais

  Koncertní nástroj, který umožnuje hráči plnou škálu zvuku a dalších technik. Nástroj má několik lehce hratelných přefukových tonu. jeho tvar je lehouce prohlý do fajky Nástroj vhodný pro pokročilejší, ale i začínající hráče, kteří chtějí hrát.  Nástroj vhodný jak pro akustické tak reprodukované hraní. Náustek bez vosku přímo dřevo na rty .Povrch ošetřen směsicí vrstvených oleju.

Vědomě vyrobený nástroj, s láskou a s úctou k živé bytosti Matce Zemi.  Vnitřní  ipregnace  olej, povrchová uprava směs oleju, šelak 

 Kábul - FaustDesign - více fotek a informací o tomto nástroji na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

cena 4 900 kč

 

 

 

Ostatní Didgeridoo

Didgeridoo 027 - Javor - Prodáno

Didgeridoo - Javor - Prodáno

Délka 165 cm

Spodní pruměr - 7,5 cm 

Náustek -  2,8 cm

Základní ton   Des 

Přefuky - E , Bes , Ges

 

Basovější nástroj jak pro začínající tak pokročilé hráče, lehce ovladatelná kombinace základního tonu s přefuky, nástroj vhodný pro akustické hraní, při čemž neustéle jedou spodní basy do kterých je možné  nechat pruchot Vašemu hráčskému umu a pořádně si zahrát. Dynamická hra se dá krásně prolínat s meditativním pojetím nástroje. Tento nástroj Vás prostě provede po cestě basu. Vědomě vyrobený nástroj, s láskou a s uctou k žívé bytosti Matce Zemi.

 

cena 3.500 kč 

 

 

Didgeridoo 025 - Dub

Dub

Délka 137 cm

Spodní pruměr - 6,5 cm 

Základní ton   Es

Přefuky - G  , Es  , A

 

Inspirativní roura, má ráda rychlejší dynamickou hru s kombinací prvního přefuku, čísté G, které krásně ladí se základním tonem a vytvářejí tak spolu zajímavý souzvuk pro nápaditou hru.

Náustek bez vosku přímo dřevo na rty .Povrch ošetřen směsicí vrstvených olejů. Lepidlo,impregnace a povrch nástroje kvalitními,ale absolutně nezávadnými produkty

 

Myslíme zeleně, a proto klademe důraz na životní prostředí a ekologii. K výrobě a povrchové upravě používáme výhradně a pouze ekologicky nezávadné produkty.

 

cena 2. 500 kč 

 

 

Didgeridoo 020 - Akátový kmen - Prodáno

Akátový kmen - Prodáno

Délka 148 cm

Spodní pruměr - 5 cm 

Základní ton   C 

Přefuky - E , A,  D

 

Nástroj vhodný pro začátečníky a středně pokročilé hráče.Basové akátové didgeridoo,velice lehce ovladatelné pro různé techniky hry,od meditativních poloh až k rychlím dynamickým prvkům. První 3 přefuky velice lehce hratelné. Nástroj vhodný jak pro akustické tak reprodukované hraní,. Náustek bez vosku přímo dřevo na rty .Povrch ošetřen směsicí vrstvených olejů. Vnitřní  ipregnace do 3/4 nástroje.Lepidlo,impregnace a povrch nástroje kvalitními,ale absolutně nezávadnými produkty

 

.Myslíme zeleně, a proto klademe důraz na životní prostředí a ekologii. K výrobě a povrchové upravě používáme výhradně a pouze ekologicky nezávadné produkty.

 

cena  1.800 - Prodáno

 

 

 

Didgeridoo 026 - Líska (2)

Didgeridoo Líska

Délka 153 cm

Spodní pruměr - 6,5cm 

Základní ton   Dis

Přefuky - Eis , D , C 

 

Lehounce ovladatelný nástroj vhodný pro začínající hráče. Lehce hratelný základní ton s malou spotřebou vzduchu jakobi nahrával k zvládnutí cirkulačního dechu, stačí nechat se vést tímto nástrojem a naslouhat mu. Samozřejmě vědomě vyrobený nástroj, s láskou a s citem k Matce Zemi. Povrch přimořen a následně aplikováno několik vrstev kvalitního přírodního oleje. 

 

cena 2.300 kč - 

 


 

Didgeridoo Břiza 156

Didgeridoo Bříza 156

Délka 175 cm

Spodní pruměr - 7 cm 

Základní ton   Cis

Přefuky -  D , B, E 

 

nástroj, v hlubší toninou Cis, vylazeným přefukem do základního tonu D. Lechce ovladatelný nástroj pro ruzné techniky hry

Nástroj vhodný jak pro akustické tak reprodukované hraní. Náustek bez vosku přímo dřevo na rty .Povrch ošetřen směsicí vrstvených oleju.

Vědomě vyrobený nástroj, s láskou a s úctou k živé bytosti Matce Zemi.  

Vnitřní  ipregnace  olej, povrchová uprava směs oleju , šelak

 více informací, zvuková nahrávka atd. o tomto nástroji na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo tel 604 102 002 - Kábul - FaustDesign

cena 4 100 kč

Další nástroje na prodej -  Didgeridoo

Tento nástro je možné zapujčit si didgeridoo pujčovně


 

Ostatní Didgeridoo

Didgeridoo Olše 155 - Prodané

Didgeridoo Olše 155

Délka 178 cm

Spodní pruměr - 8 cm 

Základní ton   D

Přefuky -  D , Ais , E

 

 

 Krásný nástroj, čisté lazení v tonu D s vylazeným přefukem do základního tonu D, Tato kombinace zakladního tonu a prvního přefuku dává nástroji více možostí při hře s jinými nástroji. Lechce ovladatelný nástroj pro ruzné techniky hry

Nástroj vhodný jak pro akustické tak reprodukované hraní. Náustek bez vosku přímo dřevo na rty .Povrch ošetřen směsicí vrstvených oleju.

Vědomě vyrobený nástroj, s láskou a s úctou k živé bytosti Matce Zemi.  

Vnitřní  ipregnace  olej, povrchová uprava směs oleju ,

 Kábul - FaustDesign - více informací, zvuková nahrávka atd. o tomto nástroji na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo tel 604 102 002 

cena 6 400 kč

Další nástroje na prodej -  Didgeridoo

Tento nástro je možné zapujčit si didgeridoo pujčovně


 

Ostatní Didgeridoo

Didgeridoo Akát 154 - Zamluveno

Didgeridoo Akát 154 - ZAMLUVENO

Délka 177 cm

Spodní pruměr - 5,5 cm 

Základní ton   B

Přefuky - Dis , Bes , Fis

 

Nízko položený nástroj.Tomuto nástroji dominují basy, Velice přijemna kombinace zakladního tonu s prvním přefuem.Ambientní, meditativní nástroj.

Nástroj vhodný jak pro akustické tak reprodukované hraní. Náustek bez vosku přímo dřevo na rty .Povrch ošetřen směsicí vrstvených oleju.

Vědomě vyrobený nástroj, s láskou a s úctou k živé bytosti Matce Zemi.  

Vnitřní  ipregnace  olej, povrchová uprava směs oleju 

  Kábul - FaustDesign - více informací, zvuková nahrávka atd. o tomto nástroji na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo tel 604 102 002 

cena 3 700 kč

Další nástroje na prodej -  Didgeridoo

Tento nástro je možné zapujčit si didgeridoo pujčovně


 

Ostatní Didgeridoo

Didgeridoo Lípa 153- PRODANO

Didgeridoo Lípa 

Délka 165 cm

Spodní pruměr - 7 cm 

Základní ton   Bis

Přefuky - Eis , B , Ges

 

Vhodný nástroj pro začínající  a pokročilé  hráče, lehce ovladatelné ruzné techniky hry. Velice přijemna kombinace zakladního tonu s prvním přefuem.Ambientní, meditativní nástroj.

Nástroj vhodný jak pro akustické tak reprodukované hraní. Náustek bez vosku přímo dřevo na rty .Povrch ošetřen směsicí vrstvených oleju.

Vědomě vyrobený nástroj, s láskou a s úctou k živé bytosti Matce Zemi.  

Vnitřní  ipregnace  olej, povrchová uprava směs oleju ,mořidlo, 

  Kábul - FaustDesign - více informací, zvuková nahrávka atd. o tomto nástroji na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo tel 604 102 002 

Cena 4 100 kč

Další nástroje na prodej -  Didgeridoo

Tento nástroj je možné zapujčit si didgeridoo pujčovně


 

Ostatní Didgeridoo

Didgeridoo Lípa - 151 PRODANO

Didgeridoo Lípa Prodáno

Délka 165 cm

Spodní pruměr - 6,5 cm 

Základní ton   B

Přefuky - E , B , Fis

 

Hluboký  basový nástroj, už základní ton tohoto nástroje Vám napoví, že se budete doslova brodit pokolena v basech. Velice přijemná kombinace základního tonu s prvním přefukem. Ambientní, meditativní nástroj.

Nástroj vhodný jak pro akustické tak reprodukované hraní. Náustek bez vosku přímo dřevo na rty .Povrch ošetřen směsicí vrstvených oleju, mořením

Vědomě vyrobený nástroj, s láskou a s úctou k živé bytosti Matce Zemi.  

Vnitřní  ipregnace  olej, povrchová uprava směs oleju ,mořidlo

Cena 3 100 kč

Další nástroje na prodej -  Didgeridoo

 Kábul - FaustDesign - více informací, zvuková nahrávka atd. o tomto nástroji na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo tel 604 102 002 

 Tento nástro je možné zapujčit si didgeridoo pujčovně

 

 

Ostatní Didgeridoo

Didgeridoo 019 - Kmen Javoru

Dřevo -  Kmen Javoru
Délka -  147 cm
Spodní pruměr -  7 cm
Základní ton -  E
Přefuky - E , Bis , Fis , Ais

Prodávám další můj osobní nástroj, vyroben roku 2005, lazené v čistém tónu E. Tendle nástroj je šumavský expres co potřebuje valit dopředu, doslova Vás žene před sebou, potřebuje svižnou dynamickou hru....Tento nástroj využívám při koncertech EL TENERE, Nové světy,Bouře. Výborně se hodí k struným nástrojům, které mají přesné lazení. Doporučuji osobní ozkoušení u mne v dílně, nebo na mých koncertech.

Cena  5 100 kč


Didgeridoo 018 - Jilmový Kmen - PRODANO

Dřevo -  Kmen Jilmu - PRODANO
Délka -  167 cm
Spodní pruměr -  7 cm
Základní ton -  Des
Přefuky - E , Bis , Fis , Ais


 Krásný zvonivý nástroj s nižším lazením a zemitým podmanivým zvukem. Už když tento nástroj vemete do ruky cítíte sílu a vyrovnanost. Dobře rostlí Jilm z pohoří Šumavy. Zvonivý dunivý zvuk základního tonu pěkně harmonizuje s prvním přefukem a těmi dalšími....Nádherný nástroj.

  ...více o výrobě mých nástroju...

 cena tohoto nástroje 4 700 kč, 

  

 

Didgeridoo 017 Akátový kmen - PRODANA

 Dřevo  -  Akátový kmen - Prodáno
 Délka 169 cm
 Spodní pruměr -  8,5 cm
 Základní ton - D
 Přefuky - E , Bis , Eis , Ais 

 

Jeden z mých vlastních nástroju, který používám jak při solovém hraní, tak v kapele. Nástroj je lazen do čistého tonu D, je tak vhodný při hře s ostatními nástroji, jako kytara atd... je vyroben roku 2007. Je lechce hratelný, při hře jakobi tlačí hráče dopředu a motivuje k dynamické hře, plné přefuku.Zakladní přefuk je lazen v tonu E a je tak velmi přirozeným spetřením k základnímu tonu, ostatní přefuky lechce hratelné. Po všech stránkách velice kvalitní nástroj, který vás ve hře posune dál než ste si myslely.....

 

Záleží mi na tomto nástroji a proto bych byl rád, kdyby si nástroj jeho budoucí hráč vybral osobně u mě v dílně, nebo na koncertu.Tento nástroj si totiž svého nového přítele vybere sám, nejde tady ani tak o peníze jako o člověka, který bude tento nástroj milovat a hlavně na něj pravidelně hrát.

         ...vice o vyrobě mých nástroju...

 

cena tohoto nástroje  6 700 kč -  nástroj je již prodaný

 

Didgeridoo - 016 - PRODANO

 Dřevo  - kmen - PRODANO
 Délka - 172 cm
 Spodní pruměr - 8 cm 
 Základní ton - Des 
 Přefuky - Ees , Bes , Eis

 

Další jeden z mých starších nástroju, vyroben na zimní slunovrat 22.12.2012, tedy skoro rok starý. Tento nástroj má všechno co má dobrý nástroj mít, lechkou hratelnost přefuku, dobrý zpětný tlak, lechká ovladatelnost od pomalých až po rychlé dynamické sekce.  Nástroj namořen přírodmím mořidlem,  finální povrch, několik vrstev směsí oleju.

Vnitřní ipregnace celého nástroje.Lepidlo,impregnace a povch nástroje kvalitními,ale absolutně nezávadnými produkty.

Myslím zeleně, a proto klademe důraz na životní prostředí a ekologii. K výrobě a povrchové upravě používáme výhradně a pouze ekologicky nezávadné produkty.

 

  ...vice o výrobě mých nástroju...

 

   PRODANO 

 

Didgeridoo - Jilm 015 - PRODANO

Dřevo - kmen Jilmu
Délka - 166 cm
Spodní pruměr - 6,5cm 
Základní ton - Des 
Přefuky - E , C , Ges
   
 Dlouhá roura nízkého lazení. Rychlejší dynamícká hra jí dělá dobře. Snadná hratelnost, lechce hratelné přefuky v příjemných toninách, je to starší nástroj pěkně rozrhraný. Na povrch pužito tmavší přírodní mořidlo, které dává vyniknout zajíměvě vypadajícím cestičkám vyžraným od brouka, finální povrch, několik vrstev směsí oleju. Muj starší nástroj vyroben 7.11.2009 

 Vnitřní ipregnace celého nástroje.Lepidlo,impregnace a povch nástroje kvalitními,ale absolutně nezávadnými produkty
 Myslím zeleně, a proto klademe důraz na životní prostředí a ekologii. K výrobě a povrchové upravě používáme výhradně a pouze ekologicky nezávadné produkty.

 

 ...vice o výrobě mých nástroju...

 

 Cena tohoto nástroje 2 900 kč   

 

PRODANO

 

Didgeridoo - Jeřabina 014 - PRODANO

Dřevo - Jeřabina
Délka - 150 cm
Spodní pruměr - 8,5 cm
Základní ton - D
Přefuky - Ges , Des , Eis ,


Vyrobená - 13.1.2007

Příjemný nástroj s nižším basovým zvukem. Přesné lazení v tonu D je vhodné pro hraní s např.s kytarou, nebo pro hraní v kapele s vícero nástroji. Je to jeden z mých starších nástroju, lechce hratelné přefuky se základním tonem. Dole otevřená kořenová část dává nástroji nezaměnitelný vhled. Pvrch nástroje přírodním mořidlem a směsí včelích vosku. Lepidlo,impregnace a povch nástroje kvalitními,ale absolutně nezávadnými produkty.
 Myslím zeleně, a proto klademe důraz na životní prostředí a ekologii. K výrobě a povrchové upravě používám výhradně a pouze ekologicky nezávadné produkty.

...více o výrobě mých nástroju...

 Cena tohoto nástroje včetně kvalitního obalu 2 700 kč  PRODANO

didgeridoo - Kmen Javoru 013 Prodáno

Dřevo - Kmen Javoru - Prodáno
 Délka - 168 cm
Spodní pruměr - 9 cm 
 Základní ton -
Des
 Přefuky -
E , Bis, Ges , Aes

Krásný javor pěkně rostlí v Novohradských horách. Už když vemete tento nástroj do rukou, pusobí vyrovnaně harmonicky. Krásný silný zvuk s příjemnou vibrací. Čtyři lechce hratelné přefuky Vám dají ve hře možnosti zvláštních efektu, je jen na hráči jak tuto možnost využije. Nástroj jakoby vyžadoval svižnější dynamickou hru plnou přefuku a rezonace. Čím více na něj budete hrát, tím bude nástroj lepší a lepší.Povrchová uprava nástroje přírodním mořidlem a směsí ruzných oleju, několikrát vrstvených na nástroj.
Lepení a dutina naipregovaná nezávadnými produkty, koncertní nástroj z javorového kmene.
Myslím zeleně, a proto klademe důraz na životní prostředí a ekologii. K výrobě a povrchové upravě používáme výhradně a pouze ekologicky nezávadné produkty. 

...více o výrobě mých nástroju...

Cena tohoto nástroje včetně kvalitního obalu 5 900kč  Prodáno

 

Didgeridoo - kmen Akátu 012 - PRODANO

Dřevo - kmen Akátu
Délka -
160 cm
Spodní pruměr - 8,5 cm
Základní ton
- Cis
Přefuky -
E , D , G , B

Další kousek z řady akátových kmenu, pěkná kresba dřeva od hnědé až ke žluté, přirozený přírodní vzhled, nástroj dobře hratený, hlubšího lazení s pěkným basem.Jednoduché přechody mezi ambientní a dynamickou hrou, lechce hratelné přefuky,příjemný lechce ovladatelný nástroj.Vhodný taky k masážím a relaxaci.Dobře akusticky vyvážený.Dobrý nástroj s duší, dole u kořenové části je nástroj otevřený, jeho vzled je podpořený povchovou upravou přírodními oleji.Lepení a dutina naipregovaná nezávadnými produktyNástroj s koncertními vlastnostmi,osobitý,houževnatý akatový kmen.

 Myslím zeleně, a proto klademe důraz na životní prostředí a ekologii. K výrobě a povrchové upravě používáme výhradně a pouze ekologicky nezávadné produkty. 

...více o výrobě mých nástroju...

Cena tohoto nástroje včetně kvalitního obalu 4 700 kč PRODANO

 

Didgeridoo - 011 - Kmen Javoru

Dřevo -  Kmen Osiky
Délka -  153 cm
 Spodní pruměr - 5,5 cm
Základní ton - Des
Přefuky - Eis , Bes  , Ges

 


Na přání některých z vás jsem vyrobil pár nástroju pro začínající hráče a děti. Jsou to kvalitní nástroje ,lehce hratelné, dobře ovladatelné s menším náustkem za dobrou cenu, což potěší hlavně maminky svých talentovaných ratolestí.Velice příjemný nástroj....

 

vice o vyrobě mých nástroju

 

  Cena nástroje 1 800 kč, nebo 75 euro

 

 

 

Didgeridoo Akát 011

 

Dřevo - Akátový kmen

Délka 179 cm

Spodní pruměr - 8,5cm 

Základní ton   C 

Přefuky - E , B , E , G

 

Koncertní nástroj z mé řady delších nástroju.Basové akátové didgeridoo,velice lechce ovladatelné pro ruzné techniky hry,od meditativních poloch až k rychlím dinamickým prvkum.První 3 přefuky velice lechce hratelné.Nástroj vhodný jak pro akustické tak reprodukované hraní, vyroben v roce 2011,krásně rozehraný.Náustek bez vosku přímo dřevo na rty.Povrch namořen přírodním tvavím mořidlem,ošetřen směsí vosku a oleju.Vnitřní ipregnace do 3/4 nástroje.Lepidlo,impregnace a povch nástroje kvalitními,ale absolutně nezávadnými produkty

.Myslíme zeleně, a proto klademe důraz na životní prostředí a ekologii. K výrobě a povrchové upravě používáme výhradně a pouze ekologicky nezávadné produkty.

cena 7.900 kč - Prodáno