Jak Nakupovat

Jak nakupovat


Nejlepší způsob výběru Vašeho nového nástroje je osobní výběr. Osahat si nástroj, seznámit se s ním, zahrát si a vyzkoušet vše, co Vás napadne. Každý nástroj má svůj vlastní příběh, svou energii, duši. Nástroj by Vás měl inspirovat, motivovat a vést k lepší hře, k lepšímu pocitu z hraní a také samozřejmě k rozvoji Vaší techniky a stylu hry. Prostě dobrý nástroj Vám umožní konečně pořádně hrát. To jsou dobré důvody proto, vybrat si didgeridoo osobně z několika nástrojů. Prostě přijet, popovídat si o nástroji u čaje, zahrát si atd..

Mužete mě osobně navštívit v Českém Krumlově, nebo přijít na koncert ...El tenere...nebo na ... Kábul solo ... Když mi dáte dopředu vědět, vezmu Vám na výběr 3 - 4 nástroje, které si dopředu vyberete na ...webu...

Další možnost je vybrat si nástroj, a nechat si jej poslat domů. Poštovné po ČR je cca 250 Kč. Nástroje posílám Českou poštou na dobírku. K takto koupenému nástroji je dobré koupit si na míru vyrobený ...obal... , který didge ochrání před případným poškozením atd. Taky se mi to lépe balí....ale je na každém z Vás, jak se rozhodne.

Záruka

Na své nástroje dávám záruku 5 let. Mé nástroje vyrábím kvalitně, co nejvíce vlastníma rukama. Ke každému nástroji přistupuji individuálně, s respektem pro daný druh a tvar dřeviny. Pracuji s kvalitními a ekologickými materiály. Výrobou nástrojů se zabývám cca 15 let, proto si věřím a vím, že mé nástroje jsou kvalitní instrumenty s duší. Na některé z mých prvních didgeridoo stále koncertuji. Proto vím, že pokud se budete k Vašemu nástroji ode mne chovat jako k NÁSTROJI, vydrží Vám mnohem déle.

Výroba 

Vyrábím nástroje s energií, tedy nástroje co mají svou vlastní duši. Většinou si vyrábím nástroje pro sebe, pro svou vlastní potřebu, tedy nástroje koncertní, s přesným lazením na daný tón tak, aby ladili při hře s ostatními nástroji, jako je kytara, mandolína - viz kapela Eltenere. Nebo pro své ..sólové hraní, tedy tak, aby vyhovovaly mým sólovým potřebám a experimentům.

Dále pak nástroje určené pro meditativní až ambientní hru, muzikoterapeutické a léčebné účely, například na vylazení a harmonizaci čaker, didgeridoo masáže, propojení hemisfér a dechové vylazení. Na tyto činnosti používám speciální nástroje a svou vlastní techniku, vytvořenou experimentováním, bádáním a vlastní cestou.


Samotné nástroje vyrábím převážně vlastníma rukama, za co nejmenšího použití strojů, tedy poctivá ruční práce s důrazem kladeným na jedinečnost a individualitu samotného nástroje. K výrobě a povrchové úpravě používám ty nejlepší a nejšetrnější produkty, tak aby byly nezávadné pro jakoukoli bytost na této planetě. Další má práce se dřevem: Faust Design.