Meditativní sedátko

Sedátko s mírným sklonem dopředu, s prohnutím sedací části pro pohodlné sezení. Pochází ze starobylého Japonska cca 5000 let nazpět. Díky svému provedení a tvaru je vhodné pro meditace, hru na didgeridoo, Zen a pro všechny další činnosti, kde je potřeba dobrého držení těla. Díky sklonu a provedení sedátka Vám přirozeně a pohodlně rovná záda. Všechny čakry jsou krásně v vyrovnány v jedné přímce, dýchání je plynulé, můžete dýchat plným Jogínským dechem až do bránice a zpět.

 

Materiál - masivní dřevo 

 

Povrch - přirodní oleje

 

Cena 499 Kč plus poštovné

 

Obal Šedý

Kvalitní dobře zpracovaný obal na didgeridoo.Vnější vrstva obalu je vyrobena z kvalitního nepromokaveho PES materialu ,odolneho proti vodě.Vnitřní vrstva je polstrovana ochranou latkou proti oděru a tlumení případných narazu.Obal je opatřen kvalitním popruhem pro pohodlne a jednoduche nošení.Vše je pečlivě prosíto a zatemováno,tak aby žádná nitka nepovolila.Na horním konci je obal opatřen stahovací šnurkou pro jednoduché uzavření.

rozměry : délka 183 cm

                šířka 15 cm  pruměr 

                material nepromokavý šustak,polstrovací látka,popruh

cena 499kč plus poštovne 80kč po cele česke republice...kontak,objednat

pokud budete mit jakekoli další jine specificke požadavky,jiné rozměry,nebo jakykoli jiny dotaz,prosím napiste mi vaše přání